To ti máš takhle ten únor viď...

13. února 2008 v 23:18 | Tontsek Patetik |  Moje asociace
Nazdar člověče!

Si ti takhle sedim večer u počítače, lepim ti dohromady ten trenérskej deník, co jsem delší dobu zanedbával a když jsem se teď z míst vyšších dověděl, že bude jakoby potřeba, musím svou nemalou zahálku teď spěšně dohánět. Tak ti tak přemejšlim, co že to ten letošní únor je vlastně zač. Podivnej měsíc to je až běda. Za noci mi připomíná leden, nebo dokonce i normální únor, akorát bez sněhu. Ráno už je lehce líznutej březnem. No a odpoledne, to už je na férovku studenější duben. A tak už si rozepínáš zimní bundu viď, si takhle koukáš na tu motorku a napadá tě , jestli je to fakt tak nerozumnej nápad jí natočit a zlehka projet...si tak pohráváš s myšlenkou že si hodíš to maso na gril viď...no já vim, je to nesmysl žejo....ne?! Nebo jak vlastně?? Ale jo, blbej nápad to je....no ale když sis v prosinci prohlížel ty kulturní akce, který jakože chceš navštívit, aby ti ta všudypřítomná zima nesebrala aspoň poslední zbytky rozumu, tak tě nenapadlo, že bude v únoru taková pohoda. Tak ona to zase jako pohoda není, rozumíš...ale už se dá mluvit o docela příjemný pohodičce s perspektivou opravdovýho března a s nim spojenýho jara se všema těma přepychovejma záležitostma, který jaro obvykle přináší. No a tak sis teda v tom prosinci koupil ty lupeny Na Zábradlí viď, na tu Miladu, která byla luxusnější než by jsme si všichni zasloužili, to sis koupil ty lupeny na toho Roberta Smithovic, co dorazí příští čtvrtek do Prahy i se svojí Cure tlupou, to sis udělal zálusk na ty ústecký Jú Dý Dží kluky v Příbrami...no a taky ten fesťáček hned den po týhle palbě...tak si říkáš, jestli se z toho třeba nezhroutíš viď. Ale nezhroutíš, páč máš před sebou ten trenérskej deník, kterej ti bude ještě měsíc dělat společnost...a i tak se z vás nestanou kamarádi. A taky ta práce teď začne zlehka houstnout, stres přiběhne a do května s radostí poběží vedle tebe...to jen aby tý srandy nebylo tolik. Ještě že tak.
Jo a to jsem ti ještě neřekl, že je tu zase Kiajaroovah...holka jedna nezbedná...co s ní viď, si tak řikam? Co myslíš? Že nevíš? No já taky ne žejo....tak co s tim? Asi to necháme plynout a ono to nějak dopadne ne?! Jako ten příjemnej únor, co nakonec přeleze v březen a v teplo a v mikinu a v mašinu a v teplejší rána a v delší dny a v události příští...
Tak si to člověče užij, ať ti to neuteče mezi prstama...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 prcek prcek | E-mail | Web | 13. února 2008 v 23:37 | Reagovat

Těším se na jaróóóóó.....a létóóóóó :)

2 turbo turbo | 16. února 2008 v 11:04 | Reagovat

filipe,hlavně :ráno mrkev-večer nic..a bude vše v pohodě:)) ole

3 Tonci Tonci | E-mail | 16. února 2008 v 12:16 | Reagovat

Si tak řikam co ten příští týden viď...si tak myslim, že to nebude žádný "pocem kam deš?" No ale tak jako co, teď už to nějak odboucháme ne? Dyť jsme kluci šikovný..co ty bojovníčku?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama